КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"Миколаївський обласний академічний ліцей
"АДМІРАЛЬСЬКИЙ"
Миколаївської обласної ради

29/05/2026

Щиро вітаємо із завершенням навчального року! 🎓✨
Позаду ще один важливий рік — рік знань, досягнень, переживань, радості, нових відкриттів і спільних перемог. Скільки всього пройдено, вивчено, пережито — і все це стало частиною великої шкільної історії.
Нашим випускникам бажаємо впевнено йти дорогою успіху, сміливо здійснювати мрії, вірити у свої сили та знаходити своє щасливе місце в житті. Нехай попереду чекають лише світлі дороги та великі звершення!
А всім учням бажаємо веселих, яскравих і безпечних канікул, нових вражень, відпочинку та сил для нових перемог у наступному навчальному році!
Миру, добра, натхнення та щасливого літа! 💙💛

Інші фото